Het team van De Bonte Tol

Marcel Ripmeester, Dianne With, Tim van Rheenen, Annemarret Kars, Tomas de Jager, Linda Bazuin, Marian Lindenburg, Mireille van Oosten, Gerrie Kortekaas, Wendy Vrijenhoek, Maaike Lindhout, Lida Steltenpool, Francien Hogervorst, Ayse Cildir, Artie Ramanand, Ashok Jamal, Eja Cath, Marjolein van Roermund, Maaike Braakhekke, Wendy Hellemons, Cherelle van Lokven, Linda Muller

Niet op de foto: Joyce Belt, Maaike Verbakel, Amanda van Hove

 

Functies teamleden

EH = Extra Hulp: begeleiding van kinderen die wat extra begeleiding nodig hebben op verschillende onderdelen
AMB = Ambulante activiteiten: activiteiten buiten de klas

Groep

Naam leerkracht

Opmerking

ma

di

wo

do

vr

1/2a

Juf Ayse Cildir

a.cildir@debontetol.nl

X

X

     
  Juf Maaike Lindhout m.lindhout@debontetol.nl         X     X      X

1/2b

Juf Artie Ramanand

a.bhaggoe@debontetol.nl

X

X

X

   
 

Juf Gerrie Kortekaas

g.kortekaas@debontetol.nl

     

X

X

3

Juf Maaike Braakhekke

m.braakhekke@debontetol.nl

X

X

 

X

X

 

Juf Gerrie Kortekaas

g.kortekaas@debontetol.nl

   

X

   

4

Juf Cherelle van Lokven

c.vanlokven@debontetol.nl

X

X

X

X

X

5

Meester Tim van Rheenen

t.vanrheenen@debontetol.nl

X

X

X

X

X

6

Meester Tomas de Jager

t.dejager@debontetol.nl

X

X

 

X

X

 

Juf Mireille van Oosten

m.vanoosten@debontetol.nl

   

X

   

6/7

Juf Marjolein van Roermund

m.vanroermund@debontetol.nl

X

X

     
 

Meester Ashok Jamal

a.jamal@debontetol.nl

   

X

X

X

7

Juf Wendy Vrijenhoek

w.vrijenhoek@debontetol.nl

X

X

X

X

X

8a

Meester Marcel Ripmeester

m.ripmeester@debontetol.nl

X

X

X

X

X

8b

Juf Linda Muller

l.muller@debontetol.nl

X

X

     
 

Juf Linda Bazuin

l.bazuin@debontetol.nl

   

X

X

X

               

Gym

Juf Linda Bazuin

l.bazuin@debontetol.nl

 

X

     
               

Functie/taak

Naam

Opmerkingen

ma

di

wo

do

vr

Schoolleider

Francien Hogervorst

f.hogervorst@debontetol.nl

X

X

 

X

X

MT- lid

Wendy Hellemons

w.hellemons@debontetol.nl

     

X

X

ICT coördinator

Maaike Braakhekke

m.braakhekke@debontetol.nl

         

IB/RT

Mireille van Oosten

m.vanoosten@debontetol.nl

 

X

 

X

 

Linda Muller

l.muller@debontetol.nl

   

X

X

 

Onderwijsassistent

Amanda van Hove

a.vanhove@debontetol.nl

volgens rooster aanwezig

Onderwijsassistent

Eja Cath

e.cath@debontetol.nl

volgens rooster aanwezig

Onderwijsassistent

Lida Steltenpool

l.steltenpool@debontetol.nl

volgens rooster aanwezig

Administratief medewerker

Annemarret Kars

info@debontetol.nl

a.kars@debontetol.nl

X

 

o

   

HVO

Karin Lievers

       

X

 

GVO

Annemiek Dijkstra

         

X

 

 

 

Onze Talenten en specialisten

Ook wij (de teamleden) hebben onszelf de vraag gesteld: Hoe ben ik knap?

Net als de leerlingen, beschikken de leerkrachten over verschillende talenten.

In de dagelijkse lessen zetten wij onze talenten in om de kinderen nog beter onderwijs te geven.

Hoe kunnen wij als leerkrachten van en met elkaar leren zodat de leerlingen  optimaal van onze talenten  kunnen profiteren?

Enkele keren per jaar organiseren wij workshops voor elkaar met onderwerpen als:

  • Werken met het digitale bord
  • Muziek in de klas
  • Hoe kunnen we kinderen met ADHD het beste begeleiden
  • Kunstzinnige vorming

    Ook door middel van scholing specialiseren leerkrachten zich  op veel verschillende terreinen.

    Wij beschikken over:

  • Rekencoach
  • Orthopedagoge
  • Gedragsdeskundige
  • Twee vakleerkrachten gymnastiek
  • NT2 (en taal) specialist
  • Twee intern begeleiders

Onze overtuiging is dat we door van en met elkaar te leren optimaal gebruik kunnen maken van elkaars specialismen wat ten goede komt aan al onze leerlingen!

 

© 2014 obs De Bonte Tol | Gantellaan 5 | 2642 JK Pijnacker

directie mw. F. Hogervorst | tel hoofdgebouw 015-3699256 | tel bijgebouw 015-3699410 | info@debontetol.nl | Inloggen